Loading…

Nuk do ta besoni, ky është ndryshimi drastik i Fatmir Spaihut ‘Bufi’

  • 02/06/2023 | 12:31

Nuk do ta besoni, ky është ndryshimi drastik i Fatmir Spaihut ‘Bufi’

Aktori kosovar Fatmir Spahiu, i njohur ndryshe me shumë nofka duke përfshirë edhe ‘bufi’, ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e tij, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një postimi në Facebook, aktori i personazhit “Orhani” i komedisë “Kafeneja Jone” ka bërë të ditur ndryshimin e tij në dukje.

Duket se nga angazhimi i tij i vazhdueshëm për një imazh më të shëndetshëm të trupit, e ka bërë atë të dukët tashmë më ‘fit’.

Në foto duket se veshjet e tij të vjetra janë të përmasave krejtësisht të ndryshme, këtë e ka bërë të ditur vetë Spahiu me mbishkrimin “a najsen” në postimin e tij.

Spaihu është një nga aktoret më të njohur  dhe me të preferuar në Kosovë dhe vazhdimisht merr komente dhe reagime nga ndjekësit e tij, duke qenë aktiv në rrjetet sociale./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë