Loading…

Noyzi sjell me videoklip ‘Dhimje’

  • 14/02/2022 | 17:56

Noyzi sjell me videoklip ‘Dhimje’

Këngëtari nga Shqipëria Noizy, ka publikuar këngën e re.


Kjo këngë është titulluar “Dhimbje”. Artisti është kujdesur që këtë projekt ta finalizojë edhe me videoklip.

Kënga ka tematikë dashurinë dhe deri më tash në platformën online Youtube ka arritur mbi 400 mijë shikime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë