Loading…

Notaret kosovare s’patën rezultate të kënaqshme sot në Evropian

  • 07/12/2023 | 16:42

Notaret kosovare s’patën rezultate të kënaqshme sot në Evropian

Notarët kosovarë nuk kanë arritur rezultate të kënaqshme sot në Kampionatin Evropian që po mbahet nga 5 deri më 10 dhjetor.


Sot garuan notaret Hana Beiqi, Eda Zeqiri e Jona Beqiri, të cilat përfunduan kryesisht në vendet e fundit.

Më poshtë mund t’i shihni rezultatet e arritura nga to sot:

Hana Beiqi, Disiplina 100m Krol, Koha (00:58:97), Rangimi (44 nga 45). 618 pikë FINA.

Eda Zeqiri, Disiplina 50m Shpinë, Koha (00:29:19), Rangimi (28 nga 32). 648 pikë FINA.

Jona Beqiri, Disiplina 50m Shpinë, Koha (00:30:81), Rangimi (32 nga 32). 551 pikë FINA.

Hana Beiqi, Disiplina 50m Shpinë, Koha (00:30:05), Rangimi (30 nga 32). 594 pikë FINA.

Era Budima, Disiplina 1500m Krol, Koha (18:22:51), Rangimi (14 nga 14). 577 pikë FINA.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë