Loading…

Nora shfaqet seksi në fotot e reja

  • 12/08/2022 | 19:35

Nora shfaqet seksi në fotot e reja

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i dashur për publikun.


Ani pse ka shumë vite në skenë, ajo gjithmonë ka sjellë këngë dhe hite të papërsëritshme.

Përveç jetës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën e saj private, e sidomos lidhjen e saj me Robert Berishën.

Ky i fundit tashmë ka nisur një lidhje të re, derisa Nora në anën tjeër vazhdon të provokojë me foto e saj.

E veshur me një fustan të zi e të hapur, ajo ka reklamuar trupin e saj “bombë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë