Loading…

Nora me veshje shumë të shkurtër, për pak nuk zbulon më shumë se ç’duhet

  • 24/09/2022 | 17:23

Nora me veshje shumë të shkurtër, për pak nuk zbulon më shumë se ç’duhet

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.


Më shumë se për jetën e saj profesionale, ajo është diskutuar për jetën e saj private.

Ndarja e saj nga Robert Berisha, bëri bujë të madhe, duke bërë dyshen në fjalë shumë të komentuar.

Gjithsesi, ajo periudhë tashmë ka kaluar, e Nora po mundohet të jetojë jetën e saj larg syrit të publikut.

E se fundmi Nora ka publikuar disa imazhe ku shfaqet super hot. E veshur shkurt e krejt bardh, Nora ka rrezikuar të ekspozojë me shumë se ç’duhet.

A po tenton me këto paraqitje hot Nora ta joshë Robertin që t’i rikthehet asaj pas ndarjes nga e dashura e tij e fundit, Laureta Maqedonci?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë