Loading…

Nora Istrefi e bukur dhe provokuese

  • 26/11/2022 | 09:23

Nora Istrefi e bukur dhe provokuese

Nora Istrefi , një nga personazhet më të kërkuara në Instagram.


Këngëtarja simpatike është aktive me ndjekësit e saj.

Së fundmi postoi një video ku shfaqet tejet e bukur, por dhe shumë provokuese.

Ajo më një fustan vezullues vendos të nxjerr në pah gjoksin, ku nuk i lë vend imagjinatës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë