Loading…

Nora, e mahnitshme në bikine

  • 01/07/2022 | 23:15

Nora, e mahnitshme në bikine

Këngëtarja Nora Istrefi është parë në formë të mirë në bikine.

Ajo ka postuar një set të fotografive në bikine të gjelbra dhe ngjyrë ari, teksa është shfaqur provokative para fansave të saj.

“Me ktheni përsëri”, ka thënë ajo, duke aluduar kështu se këto foto janë bërë më parë dhe jo tani.

Ndryshe, Nora pritet që së shpejti ta sjell një këngë të re e ku do të këndojnë edhe Bardhi, Shkurte Gashi dhe Butrint Imeri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë