Loading…

Noizy zbulon bashkëpunimin e ri, po vjen me reperët e njohur ndërkombëtar

  • 05/10/2022 | 15:01

Noizy zbulon bashkëpunimin e ri, po vjen me reperët e njohur ndërkombëtar

Noizy së fundmi ka paralajmëruar rreth projektit të radhës që do të jetë bashkëpunim, shkruan Gazeta Metro.


Noizy, është njëri nga reperët më të suksesshëm shqiptar..

Ai në Instagramin e tij ka ardhur me postimin e fundit të shkruar për projektin me reper të huja Capo Plaza dhe Krept&Konan.

Në projektin e fundit të lancuar në bashkëpunimin me Loredanën ka grumbulluar gjithsej 34 milionë shikime në YouTube./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë