Loading…

Noizy vjen me bashkëpunimin me reper ndërkombëtar

  • 07/10/2022 | 13:42

Noizy vjen me bashkëpunimin me reper ndërkombëtar

Është lansuar projekti i fundit i Noizyt në bashkpunim me reper të huaj, shkruan Gazeta Metro.


Ai ka paralajmëruar këtë projekt në Instagramin e tij ku ka pasur shumë pëlqime dhe fansat e tij me padurim e pritën këtë.

Ajo është publikuar rreth 13 orë më par dhe shënon rreth 90 mijë shikues në Youtube. 

KËTU keni këngën dhe klipin./ gazetametro.com

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë