Loading…

Noizy e Stresi hyjnë ‘live’ së bashku në Instagram, thyejnë rekordin e shikueshmërisë

  • 06/01/2022 | 11:21

Noizy e Stresi hyjnë ‘live’ së bashku në Instagram, thyejnë rekordin e shikueshmërisë

Dy reperët më të njohur nga Shqipëria, Rigels Rajku dhe Arkimed Lusha, të cilët njihen në publik me emrat Noizy dhe Stresi, mbrëmë kanë hyrë së bashku “Live” në rrjetin social Instagram.


Së pari në “live” ishte Stresi dhe një shok i përbashkët i tij dhe Noizyt, e më vonë dyshes iu bashkangjit edhe reperi Noizy.

Edhe pse për një kohë të gjatë Noizy dhe Stresi kanë pasur probleme mes grupeve të tyre të cilat i kanë shprehur përmes muzikës, ka pasur raste kur këto probleme janë bartur në jetën reale e që janë përcjellur me veprime të dhunshme mes grupeve.

Pajtimi i Noizyt dhe Stresit ka bërë që në “live” të hyjnë rreth 80 mijë shikues të cilët kanë duartrokitur veprimin e reperëve duke thënë se të dy duhet të shfrytëzojnë për mirë ndikimin e tyre tek fansat.

Kujtojmë se reperët kanë vendosur të ndërtojnë tri shtëpi me paratë e fituara në rrjetin social “Tiktok”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë