Loading…

Nofullën e thyer, tela në dhëmbë dhe pllaka metalike në fytyrë: Megjithatë del në fushë australianja për të garuar

  • 26/01/2022 | 16:26

Nofullën e thyer, tela në dhëmbë dhe pllaka metalike në fytyrë: Megjithatë del në fushë australianja për të garuar

Ylli i Australisë në kriket Beth Mooney megjithëse mund të ushqehet vetëm përmes tubi të plastikës ajo do të paraqitet në ndeshjen kundër Anglisë. Madje sipas mediave ajo po duket në shëndet e humor të mirë, transmeton Gazeta Metro.


Mooneyc kishte thyer nofullën në dy vende gjatë një ndeshjeje dhe kishte gjakderdhje. Ajo përfundoi me tre pllaka titaniumi për t’i rregulluar nofullën.

Tani 28 vjeçarja është në gjendje të konsumoj vetëm ushqim të lëngshëm por përsëri do të paraqitet në ballafaqimin kundër Anglisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë