Loading…

Njihuni me bateristin më të mirë të rrugëve (Video)

  • 24/02/2017 | 17:05

Njihuni me bateristin më të mirë të rrugëve (Video)

I riu nga Amerika mahnit të pranishmit rrugëve duke bërë muzikë pa instrumente profesionale.


Faqja e njohur “The Lad Bible” ka publikuar një video ku një ai shihet duke performuar rrugëve.

Bëhet fjalë për Matthew Pretty i cili jeton në Santa Monica të Kalifornisë e për hobi ka bateritë dhe muzikën të cilën e bën pa instrumente profesionale por në një formë me tinguj shumë unik e tejet interesant, shkruan Gazeta Metro.

11921667_10207207285484760_1665878558867367184_n

Ai për mjet instrumenti ka kova të thjeshta dhe pllakat e tokës ku përdor për krijimin e tingujve.

Matthew këtë gjë e bën tash e sa kohë pothuajse në secilin vend që viziton.

Më poshtë mund ta shihni videon e tij duke performuar për të pranishmit dhe për miliona persona në internet pasi video tashmë ka afer 5 milionë klikime. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë