Loading…

Njësiti Special i Policisë rrugës për në veri me këngë patriotike (Video)

  • 15/01/2017 | 13:42

Njësiti Special i Policisë rrugës për në veri me këngë patriotike (Video)

Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon një nga momentet e Njësive  Speciale të Policisë së Kosovës, duke kënduar këngë patriotike gjatë  rrugës për në aksionin e mbrëmshëm në veri të Kosovës.

Të entuziazmuar si asnjëherë më parë ata shihen duke kënduar brenda autoblindës këngën “Thërret Prizreni mori motër”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë