Loading…

Njeriu që ishte në burg me Ukshin Hotin flet për momentin e ndarjes me të

  • 27/04/2018 | 14:35

Njeriu që ishte në burg me Ukshin Hotin flet për momentin e ndarjes me të

Deputeti nga radhët e Vetëvendosjes, Liburn Aliu, ka kërkuar zbardhjen e fatit të të pagjeturve dhe në veçanti të Ukshin Hotit.


“Kam qenë me Ukshin Hotin deri në ditën kur është liruar”, ka thënë Aliu, duke shtuar se Hoti ka qenë gjallë deri në momentin kur është liruar nga burgu..

“Ushkin Hoti ka qenë deri atë ditë me ne dhe ka dalë i gjallë. Për të nuk kemi marrë asnjëherë asnjë informacion çka ka ndodhur më pas”, ka thënë Aliu i cili ka kërkuar që të sqarohet sa më parë fati i të pagjeturve.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë