Loading…

Njeriu me rekord të rrallë, çan 51 shalqin me kokë në 1 minutë |VIDEO

  • 07/05/2018 | 20:43

Njeriu me rekord të rrallë, çan 51 shalqin me kokë në 1 minutë |VIDEO

Në botë ekzistojnë sporte e rekorde nga më të ndryshmit, e shumë janë të çuditshëm.

Një prej tyre është edhe rekordi i vendosur nga pakistanezi Rashid Naseem, i cili ka çarë me kokë 51 shalqina brenda 60 sekondave, e çudia më e madhe është se ky është një rekord botëror, i cili më parë mbahej nga gjermani Tafzi Ahmed me 43 të tillë./gazetametro.net.

https://www.dailymotion.com/video/x6j1qva

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
ma[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë