Loading…

Njeriu i bletëve (Foto)

  • 14/12/2016 | 21:32

Njeriu i bletëve (Foto)

Mohamed Hagras një 31 vjeçarë nga Egjipti, ka lyer mjekrrën e tij me mjaltë me ç’rast disa minuta më vonë i janë ngjitur bletat në të.

Hagras e ka bërë këtë gjest ngase ka dashur t’iu tregojë bashkatdhetarëve të tij se bletët nuk janë agresive siç mendojnë ata. Por, Hagras thotë që njerëzit e tjerë kur punojnë me bletët duhet të përdorin pajisje mbrojtëse.

 

Mohamed Hagras, 31, prays as he performs the "Beard of Bee" before the upcoming Egyptian Agricultural Carnival of Beekeeping in his farm at Shebin El Kom city in the province of Al- Al-Monofyia, northeast of Cairo, Egypt November 30, 2016. Picture taken November 30, 2016. REUTERS/Amr Abdallah Dalsh

Mohamed Hagras, 31, performs the "Beard of Bee" before the upcoming Egyptian Agricultural Carnival of Beekeeping in his farm at Shebin El Kom city in the province of Al- Al-Monofyia, northeast of Cairo, Egypt November 30, 2016. Picture taken November 30, 2016. REUTERS/Amr Abdallah Dalsh

Mohamed Hagras, 31, smiles as he performs the "Beard of Bee" before the upcoming Egyptian Agricultural Carnival of Beekeeping in his farm at Shebin El Kom city in the province of Al- Al-Monofyia, northeast of Cairo, Egypt November 30, 2016. Picture taken November 30, 2016. REUTERS/Amr Abdallah Dalsh

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë