Loading…

Njerëzit më të çuditshëm që keni parë ndonjëherë (Foto)

  • 14/05/2017 | 17:26

Njerëzit më të çuditshëm që keni parë ndonjëherë (Foto)

Mjetet e transportit publik janë vendi ku mund të takoni njerëz nga më të ndryshmit. Më poshtë do të shihni një listë të disa njerëzve shumë interesant.


1.


2.


3.


4.


5.


6.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë