Loading…

Njerëzit janë duke u brengosur për Melania Trump(Foto/Video)

  • 24/01/2017 | 18:01

Njerëzit janë duke u brengosur për Melania Trump(Foto/Video)

Të premten, Milania Trump zyrtarisht u bë zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Shumë fotografi dhe video janë shpërndarë në internet të saj në të cilat nuk duket dhe aq e lumtur.


Kur Trump e injoroi dhe eci përpara saj

 

Vetëm përcillni fytyrën e burrit të saj dhe do të ndjeheni njejtë si Melania

Momenti kur Trumo i “zhdukë” buzëqeshjen gruas së tij

Melania nuk duket dhe aq e gëzuar si “Zonja e parë”

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë