Loading…

Njërëz me aftësi të jashtëzakonshme

  • 19/05/2017 | 09:17

Njërëz me aftësi të jashtëzakonshme

Disa persona kanë aftësi shumë të veçanta kundrejt disave.


Të parkosh veturën a biçikletën dhe më shpejtësi të madhe, në një vend të ngushtë, të hapësh kapkun e birrë me dhëmbë, të jesh në gjendje ta kapërcesh veturën teksa ajo bën rrotullimin a po të luftosh me demin, janë vetëm disa nga aftësitë e njerëzve, transmeton Gazeta Metro

Në videon më poshtë mund t’i shihni disa raste të tilla të përmbledhura në një video të vetme:
/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë