Loading…

Njëjtë si dje edhe sot, Gërvalla-Schwarz ia huq përsëri në Twitter

  • 09/09/2021 | 11:21

Njëjtë si dje edhe sot, Gërvalla-Schwarz ia huq përsëri në Twitter

Kyrediplomatja kosovare Donika Gërvalla-Schwarz shumë shpesh ia huq me etiketimet nëpër rrjetet sociale, shkruan Gazeta Metro.


Dje ajo ngatëtrroi flamurin e Andorës me atë Rumanisë në një “cicërimë” në Twitter, dhe ende pa kaluar 24 orë, vje huqja e radhës.

Teksa ngushëllon familjet e viktimave të zjarrit që kishte shpërthyer në Spitalin e Tetovës, ministrja Gërvalla tregon për komunikimin që ka pasur me homologun e saj Bujar Osmani. Mirëpo, në “tagg”-un e bërë, Gërvalla ka përfshirë një Bujar tjetër dhe jo atë të duhurin.

Bujar Osmani, ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, ka llogarinë e tij nën “tagg”-un të krijuar si “Bujar_O”, kurse Gërvalla e ka bërë “BujarO”, që me një klikim të dërgon në profilit e krejt dikujt tjetër.

Shpresojmë, që Gërvalla-Schwarz të trajtojë me më seriozitet këto punë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë