Loading…

Një vogëlushe austriake gjen kuletën e kosovarit dhe e dorëzon në polici

  • 11/11/2016 | 23:28

Një vogëlushe austriake gjen kuletën e kosovarit dhe e dorëzon në polici

Falë vogëlushes, burri nga Kosova është ndier shumë i lumtur për gjetjen e kuletës së tij, dhe pasi e ka falënderuar, ai ia ka dhënë Joyt edhe 50 euro dhuratë për gjetjen e dokumenteve.

Në kuletë kishte:  Kartelë të Bankës, një patent shofer nga Kosova dhe 500 euro. Menjëherë ajo i ka thënë nënës së saj: “Duhet ta dërgojmë në polici”, shkruan “heute.at”, njofton albinfo.

Falë vogëlushes, burri nga Kosova është ndier shumë i lumtur për gjetjen e kuletës së tij, dhe pasi e ka falënderuar, ai ia ka dhënë Joyt edhe 50 euro dhuratë për gjetjen e dokumenteve. Ndërkohë për këtë veprim të vajzës, policia asaj i ka dhuruar një arushë lodër si dhe çokolata.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë