Loading…

Një video si kjo për Krishtlindje (video)

  • 14/11/2016 | 16:39

Një video si kjo për Krishtlindje (video)

Edhe pse Krishtlindjet janë ende larg, rrjeti i njohur i dyqaneve ‘John Lewis’ ka publikuar reklamën pë këte fundvit. Si edhe herave të tjera as tash nuk kanë zhgenjyer.

Në fakt, reklamat e Krishtlindjeve nga kjo kompani janë ndër gjërat më të bukura të festës.

Shumë njërez nga e gjithë bota i presin me padurim çdo vit.

Reklama e radhës ka në qendër një qen, i quajtur Buster.

Reklama ka kushtuar 7 milionë sterlina dhe qëllimi ishte që njerëzit të qeshnin, pas viti 2016 është cilësuar një vit i  lodhshëm dhe i vështirë.

https://www.youtube.com/watch?v=sr6lr_VRsEo

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë