Loading…

Video prekëse e qenit në shtëpi pa pronarin e tij (Video)

  • 12/11/2016 | 15:18

Video prekëse e qenit në shtëpi pa pronarin e tij (Video)

Shumica e pronarëve të qenve supozojmë se kur ata largohen nga shtëpia, qeni tyre vetëm shtrihet  dhe pushon, por jo.

Një përdorues i YouTube me emrin e Mike ka vendosur për të hetuar këtë duke e lidhur një GoPro tek qafa e tij të parë sjelljet e tij gjatë gjithë ditës. Për fat të keq, rezultatet janë me të vërtetë mjaft prekëse. Sapo Mike lë shtëpinë, qeni mbetet tepër i shqetësuar, vrapon tek dera për një kohë të gjatë duke vazhduar në dritare dhe pastaj përsëri në derë. Ai ulbrinë duke vrapuar në pjesën tjetër të shtëpisë.

Kujdes: mendoni dy herë para se ta leni qenin e juaj vetëm në shtëpi. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë