Loading…

Një veturë përfshihet nga zjarri në Prishtinë

  • 27/06/2017 | 23:52

Një veturë përfshihet nga zjarri në Prishtinë

Një veturë e tipit VW Passat është përfshirë nga flakët të martën pasdite në rrugën “Enver Maloku” në Prishtinë.


Lexuesit e Koha.net kanë dërguar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes.

Ata thonë se s’ka të lënduar dhe se policia dhe zjarrfikësit kanë intervenuar shumë shpejt në fikjen e zjarrit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë