Loading…

Një tjetër person i vdekur gjendet në Tiranë

  • 08/12/2016 | 09:11

Një tjetër person i vdekur gjendet në Tiranë

Banorët e zonës së kombinatit në Tiranë, kanë lajmëruar policinë për një trup të pajetë që kanë gjetur në rrugë.

Siç raportohet nga mediat në Tiranë, personi ka një moshë prej 60 – 65 vjeç dhe trupi i pajetë i tij tashmë është dërguar për ekzaminim.

Thuhet se në trupin e personit të vdekur nuk janë gjetur shenja dhune, ndërsa mjekësia ligjore do bëjë ekspertizën dhe do dalë me të dhëna të sakta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë