Loading…

Një tjetër aksident: Vetura godet çiklistin në fshatin Bardhosh

  • 01/04/2019 | 16:55

Një tjetër aksident: Vetura godet çiklistin në fshatin Bardhosh

Një veturë dhe një çiklist janë përplasur sot në mesditë në Bardhosh, transmeton Gazeta Metro.


Gjatë ditës se sotme një  aksident ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, respektivisht në fshatin Bardhosh, ku një çiklist është përplasur me një veturë.

Dhe si pasojë çiklisti ka mbetur i lënduar, të cilit është ofruar ndihma e parë dhe është jashtë rrezikut për jetë

Lajmin e kanë konfirmuar policia e Kosovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë