Loading…

Një tjetër aksident i rëndë: Vdes një person në Pejë

  • 16/03/2019 | 14:06

Një tjetër aksident i rëndë: Vdes një person në Pejë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Vitomericë të Komunës së Pejës, ku sipas të dhënave të para të policisë po dyshohet për një të vdekur, shkruan Gazeta Metro.


Pak minuta më parë policia ka lajmëruar edhe për një tjetër akisdent në Duhël, ku mbetën 3 të vdekur.

Për informata tjera Gazeta Metro do t’ju mbajë të informuar.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë