Loading…

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në Pejë

  • 19/05/2017 | 14:56

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në Pejë

Një shtëpi është përfshirë sot nga zjarri në qytetin e Pejës.


Një videon e publikuar nga një qytetar i këtij qyteti  shihet shtëpia duke u djegur. Fatmirësisht  aty janë edhe zjarrfikësit, duke u munduar ta shuajnë atë. Për dëmet që ka shkaktuar nuk dihet akoma.
/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë