Loading…

Një serbit në Leposaviq i vjedhin veturën dhe kopenë e deleve

  • 21/05/2017 | 12:16

Një serbit në Leposaviq i vjedhin veturën dhe kopenë e deleve

Një serbit në Leposaviq i janë vjedhur një veturë si dhe një kope e deleve, kurse një tjetrit është tentuar t’i vidhet traktori.


Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se ngjarja se ka ndodhur më 19 maj, shkruan gazetametro.net

Ende nuk ka të arrestuar për astin.

“Dy meshkuj serbë kanë raportuar se njërit prej tyre persona të panjohur i kanë vjedhur veturën pa targa, dhe disa dele me qengja, kurse ankuesit tjetër kanë tentuar t’i vjedhin një traktor”, thotë Policia. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë