Loading…

Një rrotullim i rrallë nga kjo balenë (Foto)

  • 07/03/2017 | 15:54

Një rrotullim i rrallë nga kjo balenë (Foto)

Një fotograf amator ka arritur që të kap një balenë duke kryer një rrokullisje nga prapa në Firth of Forth të Scotlandës, transmeton gazetametro.net. 


Allan Brown, 67 vjeç, mori  menjëherë aparatin e tij pas  kishte vërejtur nga shtëpia e tij një balenë duke u zhytur.

11

Pensionisti, nga Kirkcaldy, ka bërë rrugën e tij në Kinghorn, ku ai kishte arritur ta shohë këtë rrokullisje të rralle të balenave.

2

Brown, e kishte vërejtur balenën, dhe ka pritur deri sa ajo e bëri një  hedhje dhe rrotullim fantastik. Ai tha se ai kurrë nuk kishte parë një gjë të tillë më parë.

3

“Kjo çfarë pash, ishte e jashtëzakonshme, diçka që kurrë nuk parë, rrotullimi i saj ishte thjesht fantastik” tha pensionisti Brown. /gazetametro.net

4

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë