Loading…

Një rast i dhunës familjare në Prishtinë

  • 02/03/2017 | 11:04

Një rast i dhunës familjare në Prishtinë

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës familjare të ndodhur të mërkurën në Prishtinë.


Raportohet se i dyshuari mashkull K/Shqiptar pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy viktima femra K/Shqiptare.

Njëra nga viktimat ka pësuar lëndime dhe i është ofruar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit palët janë intervistuar dhe liruar në procedurë të rregullt, njofton Policia e Kosovës, raporton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë