Loading…

Një qytetar në Prizren lëndohet në vendin e punës

  • 30/05/2021 | 10:13

Një qytetar në Prizren lëndohet në vendin e punës

Një person gjatë ditës së djeshme është lënduar në vendin e punës, shkruan Gazeta Metro.


Siç raporton policia, i njëjti ka pranuar tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit.

Për personin në fjalë thuhet se ishte duke punuar në një kompani private dhe nga pakujdesia ka pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në Suharekë dhe po hetohet nga policia. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë