Loading…

Një qytetar në Prishtinë e pëson nga breshëri, merr lëndime në trup

  • 30/06/2022 | 18:49

Një qytetar në Prishtinë e pëson nga breshëri, merr lëndime në trup

Breshër i madh ka rënë sot pasdite në Prishtinë, dhe si pasojë nga kjo ka marrë lëndime një qytetarë nga Prishtina, shkruan Gazeta Metro.


E tërë kjo nuk ka kaluar pa pasoja, ku përveç shiut dhe breshëritë të rrëmbyeshëm ka pësuar edhe një qytetarë.

Në një fotografi të publikuar nga “Meteo Ballkan” shihet se si një prishtinas ka pësuar lëndime trupore nga copëzat e breshrit.

Ndërsa sot deri në mesditën e vonë ishte mot kryesisht i nxehtë, ndërsa pasditen e vonë, kryeqytetin e kaploj shiu dhe breshëri i madh./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë