Loading…

Një prift në Itali, akuzohet për orgji me 15 femra

  • 04/01/2017 | 08:01

Një prift në Itali, akuzohet për orgji me 15 femra

Andrea Contin 48 vjeçar, një famullitar në Kishën e San Lazzaro po dyshohet se jeton përmes fitimeve të pamoralshme dhe dhunës psikologjike.


Hetimi kishte filluar pas tri femra, anëtare të famullisë ishin ankuar për sjelljen e tij, raportoi The Times.

Pas hetimeve të para autoritetet italiane kanë gjetur tashmë lodra të seksit dhe video pornografike.

Contin raportohet se është me pushime në Kroaci.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë