Loading…

Një prerje flokësh si kjo është e sigurt që nuk e keni parë

  • 25/03/2017 | 15:41

Një prerje flokësh si kjo është e sigurt që nuk e keni parë

Një metodë të tillë të prerjes së flokëve është e sigurt që nuk e keni parë asnjëherë më parë.


Kaq e thjeshtë sa duket mund ta aplikoni edhe vetë nga shtëpia. Për shumë ndiqeni videon më poshtë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë