Loading…

Një pjesë shumë afër stacionit të autobusëve në Prishtinë kaplohet nga zjarri i madh

  • 29/09/2018 | 18:29

Një pjesë shumë afër stacionit të autobusëve në Prishtinë kaplohet nga zjarri i madh

Një zjarr i madh ka kapluar një pjesë prapa stacionit të autobusëve në Prishtinë.


Një pjesë e gjelbëruar prapa stacionit të autobusëve, në lagjen ‘’Kalabria’’ është kapluar nga një zjarr i madh, transmeton gazetametro.net

Një qytetar ka dërguar disa fotografi për kallxo.com, ku shihet zjarri në këtë pjesë afër stacionit të autobusuëve.

Zjarrëfikësit dhe policia kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Zjarri është parë të përhapet me shpejtësi teksa ende nuk dihet shkaku ose shkaktari. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë