Loading…

Një person i dehur lëndon tre policë

  • 25/01/2018 | 11:24

Një person i dehur lëndon tre policë

Një person në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht pjesëtarët e policisë gjatë një incidenti që ndodhi në lagjen Arbana të Prizrenit, të mërkurën pasdite, ka bërë të ditur Policia, transmeton Gazeta Metro.

Përmes raportit zyrtar, Policia ka njoftuar që tre policë janë lënduar gjatë arrestimit, të cilët edhe kanë pranuar tretman mjekësor pas incidentit.

Personi i dyshuar është dërguar në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë