Loading…

Një person gjendet i shtrirë në rrugë e pa shenja jete në Prishtinë

  • 08/02/2022 | 09:59

Një person gjendet i shtrirë në rrugë e pa shenja jete në Prishtinë

Një person është gjetur i shtrirë në rrugë e pa shenja jete, në një nga lagjet e Prishtinës, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e bëri të ditur policia në raportin 24 orësh, ku tha se viktima ishte gjetur i shtrirë e pa shenja jete në rrugën ‘Tirana’ në Prishtinë.

Viktima është dërguar për obduksion, pas konstatimit nga mjeku.

Rr. Tirana, Prishtinë 07.02.2022 – 16:24. Është raportuar se një mashkull kosovar është gjetur i shtrirë në rrugë pa shenja jete. Ekipi mjekësor dhe njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë