Loading…

Një person bartë 16 biçikleta me skuter |VIDEO

  • 28/08/2018 | 11:48

Një person bartë 16 biçikleta me skuter |VIDEO

Një burrë në Kinë është filmuar duke bartur në mënyrë të pazakontë 16 biçikleta, përderisa ishte duke drejtuar skuterin, në një rrugë të qytetit Jieyang, të provincës Guangdong.

Në video shihet se si ky burrë me skuter mbanë një shufër sferike, duke i varur nga tetë biçikleta në secilën anë të supeve.

Videon mund ta shikoni duke klikuar KËTU. 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë