Loading…

‘Një Përmendore për Gomarin’ premierë në Teatrin Kombëtar

  • 18/05/2017 | 16:26

‘Një Përmendore për Gomarin’ premierë në Teatrin Kombëtar

Në Teatrin Kombëtar të Kosovës do të shfaqet premiera e “Një Përmendore për Gomarin”.


Kjo shfaqje është nga Ali Ahmetaj, me regji të Natyrë Kallabës. Shfaqja “Një Përmendore për Gomarin” do të jepet me datë 19 maj, duke filluar në ora 20:00 në Teatrin Kombëtar të Kosovës, shkruan Gazeta Metro

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë