Loading…

Një orë para vizitës së Vucic’it, një ‘i paftuar’ shkel territorin e Kosovës |PAMJE

  • 08/09/2018 | 13:20

Një orë para vizitës së Vucic’it, një ‘i paftuar’ shkel territorin e Kosovës |PAMJE

Bratislav Gasic, kreu i Agjencisë së Inteligjencës serbe (BIA) ka hyrë para pak minutash në Kosovë.


Sipas burimeve të “Indeksonline”, ai ka hyrë në Kosovë me tre vetura të llojit “Audi A8” dhe një veturë tjetër të llojit “Land Cruser”.

Ndryshe, sot në Kosovë rreth orës 14:00, pritet të arrijë edhe Presidenti serb, Aleksandër Vuçiq.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë