Loading…

Një nxënës theret me thikë duke u kthyer nga shkolla (Foto)

  • 27/01/2017 | 14:02

Një nxënës theret me thikë duke u kthyer nga shkolla (Foto)

Përderisa ai kthehej nga shkolla, një grup ende i panjohur për Policinë ka sulmuar fizikisht një nxënës.


Si pasojë e këtij sulmit i mituri ka pësuar lëndime trupore nga një mjet i prehtë-thikë që dyshohet të jetë përdorur nga njëri prej të dyshuarve.

Siç njofton Policia viktima ka pranuar tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe më pas është liruar./gazetametro.net

therje-me-thike

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë