Loading…

Një jetë luksi si të Beyonce’s: Mëngjesin në krevat e veshur me linjën e fundit të bashkëpunimit të saj me Adidas

  • 18/11/2020 | 16:04

Një jetë luksi si të Beyonce’s: Mëngjesin në krevat e veshur me linjën e fundit të bashkëpunimit të saj me Adidas

Beyonce është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në botë.


Si shumë prej kolegeve të saj, edhe Beyonce vitet e fundit i hyri botës së biznesit dhe po tregohet mjaft e suksesshme në këtë drejtim.

Së fundi, ajo ka paralajmëruar linjën e re të veshjeve që e sjell në bashkëpunim me “Adidas” dhe gjithë vëmendja është tek format trupore të saj.

Në një imazh, Beyonce pozoi e shtrirë në krevat ku shihet asnjë pikë grimi në fytyrë teksa po e shijonte ushqimin.

E veshur me ‘bodysuit’, artistja pranoi komente të shumta nga ndjekësit që e komentonin për këtë paraqitje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Ndryshe, “Drip 2: Blac Pack” ka dalë në treg dje (17 nëntor), kurse në dyqane është i disponueshëm nga nesër (19 nëntor).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë