Loading…

Një i vdekur në aksident trafiku në Istog

  • 21/05/2017 | 11:15

Një i vdekur në aksident trafiku në Istog

Policia njofton se një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në mes të një veture dhe një autobusi në Istog.


Po ashtu si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të lënduar edhe pesë pasagjerë të cilët kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Trupi i pa jetë është dërguar për obduksion ndërsa është arrestuar një i dyshuar i cili me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë