Loading…

Një i plagosur në Isniq të Deçanit

  • 09/06/2017 | 23:29

Një i plagosur në Isniq të Deçanit

Një 58 vjeçar është plagosur sonte në Isniq të Deçanit me armë zjarri.


Lajmin për plagosjen e bëri të ditur për mjeku kujdestar në Spitalin Rajonal të Pejës Sadri Berisha.

Sipas Berishës, i plagosuri është sjellë në orën 21:00 në Emergjencën e Spitalit të Pejës me autoambulancën e Deçanit.

“Pacienti ka marrë plagë nga armët e zjarrit dhe pasi është bërë vlerësimi i gjendjes është dërguar per QKUK”, tha Berisha për KALLXO.

Mjeku bëri të ditur se i plagosuri është nga Komuna e Deçanit, përkatësisht fshati Isniq, i lindur në vitin 1959.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë