Loading…

Një i moshuar përplaset nga treni, pamjet e para nga vendngjarja (Video)

  • 16/07/2017 | 12:48

Një i moshuar përplaset nga treni, pamjet e para nga vendngjarja (Video)

Një person u përplas sot në hyrje të Durrësit, nga treni. I dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa policia konfirmoi se ai është një burrë nga Spitalla, rreth 60 vjeç.


Ndërkohë BalkanWeb ka siguruar fotot dhe pamjet e para nga vendngjarja.

Informacioni paraprak i Policisë:

Më datë 16.07.2017, rreth orës 10:00 tek Stacioni i Trenit, lagja Nr.4, Durrës lokomotiva me drejtues mashinist shtetasin S.S. ka aksidentuar shtetasin B. K. rreth 60 vjeç, banues në Spitallë.

I dëmtuari ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë