Loading…

Një hotel më ndryshe (Foto)

  • 05/02/2017 | 12:14

Një hotel më ndryshe (Foto)

Hoteli që gjendet në Tokio është i veçantë ngase në vend të shtretërve normal, njerëzit flenë në shtretër që janë të ndërtuar brenda një rafti të librave. Emri i këti hoteli është “Book and Bed”. Në këtë vend janë rreth 5000 libra në gjuhën angleze dhe japane, si dhe çmimi i fjetjes për një natë është 50 dollarë. Çdo njeri ka privatësinë e tij në këtë hotel dhe mund të lexoj i/e qetë!/gazetametro.net


Shkallët për të hypur në shtratin tuaj
Cabins are seen inside "Book And Bed" in Tokyo

Një natë për të bërë gjumë në këtë hotel kushton 50 dollarë
Cabins are seen inside "Book And Bed" in Tokyo

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë