Loading…

Një histori e bukur përmes fotografive (Foto)

  • 06/12/2016 | 22:54

Një histori e bukur përmes fotografive (Foto)

Fotografi rus, Andy Prookh, ka realizuar një set fotografish me vajzën e vogël Katty dhe me dy macet e saj, e cila i ka në krahë ato pothuajse në çdo aktivitet.


Këtë album të fotografive ua sjellë gazetametro.net me nga një histori në vete me secilën fotografi vetëm përmes paraqitjeve të tyre, vajzës së vogël dhe maceve të saj.

419755-650-1454311082-260 419805-650-1454311082-250 419855-650-1454311082-244 419905-650-1454311082-272 419955-650-1454311082-278 420005-650-1454311082-andyprokh1 420055-650-1454311082-622 420105-650-1454311082-4 420155-650-1454311082-240 420205-650-1454311082-231-3 420255-650-1454311082-191 420305-650-1454311082-196 420355-650-1454311082-206 420405-650-1454311082-190 420455-650-1454311082-185 420505-650-1454311082-231-2 420555-650-1454311082-230 420655-650-1454311082-andyprokh2 420705-650-1454311082-andyprokh3 420755-650-1454311082-174 420855-650-1454311082-176-1 420905-650-1454311082-172 420955-650-1454311082-157 421005-650-1454311082-andyprokh6 421055-650-1454311082-andyprokh7 421105-650-1454311082-andyprokh9 421155-650-1454311082-155

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë