Loading…

Një grup i aktivistëve në Ferizaj nga LDK kalon në PDK

  • 25/05/2017 | 15:38

Një grup i aktivistëve në Ferizaj nga LDK kalon në PDK

Një grup i aktivistëve të LDK-së sot i është bashkëngjitur PDK-së. Këtë e ka bërë të ditur zyra e degës së PDK-së në Ferizaj.


“Një grup i aktivistëve të LDK-së, rajoni i katërt i qytetit, i prirë nga ish anëtari i kryesisë së nëndegës së katërt të LDK-së, z. Faton Sherifi me bashkëpunëtorë, nga sot iu bashkëngjitën vizionit politik të Partisë Demokratike të Kosovës.

Mirëseardhje aktivistëve dhe familjes Sherifi iu dëshiruan z. Elmi Recica, anëtar i kryesisë së nivelit qendror dhe kandidat për deputet të parlamentit të Republikës së Kosovës , z. Agim Aliu kryetar i degës së PDK-së, njëherit kandidat për deputet dhe Z.Nehat Mustafa – Shef i Shtabit Zgjedhor të degës” thuhet në njoftimin për medie të  degë së PDK-së në Ferizaj. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë