Loading…

Një grua u dashurua në mua: Arjola tregon historinë që kishte vendosur ta mbante sekret

  • 26/01/2022 | 13:03

Një grua u dashurua në mua: Arjola tregon historinë që kishte vendosur ta mbante sekret

Në lojën e sekreteve janë zbuluar detaje që nuk i dinim rreth personazheve në Big Brother Albania VIP.


Aktorja Arjola Demiri ka treguar se në një periudhë të vështirë të jetës, një grua i ishte ofruar për ndihmë.

Por me kalimin e kohës, gruaja në fjalë e kishte kaluar simpatinë e saj në dashuri. Kështu kishte krijuar një pëlqim për aktoren dhe ia kishte shprehur.

“Në një periudhë të vështirë të jetës, një grua më ofroi ndihmë, por me kalimin e kohës, ajo u dashurua në mua”, ka deklaruar Arjola në dhomën e rrëfimit.

Ndërsa Demiri është tërhequr nga raporti me gruan, duke vazhduar jetën e saj normalisht.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë